راهنمای ویژه شما برای تحلیل درست نتایج آزمون سلبریتی شدن

لطفا نتایج آزمون خود در پارامترهای زیر را با توضیحات این صفحه تطبیق دهید.

۷ راهنمای تاثیرگذار برای سلبریتی شدن

آگاهی

برای سلبریتی شدن باید به تمامی جوانب آن بعد از تبدیل شدن به یک سلبریتی آگاه باشید. در این تست سوالاتی مطرح می شود که آگاهی شما از وضعیت آینده شما را می سنجد.

بودجه

ما باید با خودمان روراست باشیم پس بدون تعارف باید بدانیم که افرادی که بودجه ی مالی مناسب برای هزینه در راه سلبریتی شدن دارند بسیار موفق تر خواهند بود.

تصمیم گیری

وضعیت موجود و آینده ی زندگی ما را انتخاب هایمان رقم می زند و تصمیم گیری در مقاطع مهم منجر به انتخاب درست یا غلط می شود. اینکه چقدر برای مسیر سلبریتی شدن می توانیم تصمیم بگیریم بسیار مهم است.

استایل

jewelleries

بعضی افراد ذاتا استایل سلبریتی شدن دارند. آن ها متمایز از دیگران هستند و باید به خوبی این تفاوت خود را درک کنند.

رویا پردازی

در نهایت این رویاپردازان هستند که با پرداختن بسیار به تصورات خود آن ها را به حقیقت تبدیل می کنند. آیا شما رویاپرداز خوبی در راه سلبریتی شدن هستید؟ نمره ی خود را نگاه کنید.

تداوم و استمرار

به زندگی افراد موفق اگر نگاه کنیم تداوم مسیر ان ها و اصرار آن ها به ادامه دادن یکی از عوامل موفقیت بوده است. در سلبریتی شدن هم همین امر مهم است.

ارتباطات

دنیای امروز دنیای برقراری ارتباطات هوشمند و هدفمند است. سطح برقراری ارتباط شما می تواند به سلبریتی شدن شما کمک شایانی کند.

۴ سبک سلبریتی

با توجه به نمره ی آزمون در صفحه نتایج اصلی می توانید در این قسمت ببینید که در کدام یک از ۴ دسته بندی سلبریتی ها  از لحاظ شخصیتی بر حسب درصدی که به دست آورده اید می گنجید .

جسور و برجسته

افرادی که انرژی غالب نوع 4 را بیان می کنند به طور طبیعی قابل توجه، دقیق، دقیق و ساختار یافته هستند.
آنها یک موهبت طبیعی دارند که به عقب برگردند و تصویر بزرگتر و نتیجه را ببینند و بدانند چگونه آن را کامل کنند.بودن در کنار فردی با انرژی نوع 4 به شما حس ساختاری در زندگی شما می دهد.
آنها تمایل دارند ظاهری مانند پوست چینی و ویژگی های صورت تراشیده داشته باشند.
آنها غلبه خطوط موازی در ویژگی های صورت خود دارند.

ثروتمند و انرژیک

“نوع 3: فرد ثروتمند و پویا افرادی که انرژی غالب نوع 3 را ابراز می کنند به طور طبیعی به سمت عمل و نتایج سوق داده می شوند. آنها یک موهبت طبیعی از اعتماد به نفس و جهت گیری برای به دست آوردن نتایج بزرگ دارند. بودن در کنار یک فرد نوع 3 به شما کمک می کند کارهای بیشتری انجام دهید! آنها تمایل به داشتن پوست بافت دارتر و ویژگی های صورت تراشیده دارند. آنها زوایای زیادی در ویژگی های صورت خود دارند.”

ظریف و نرم

“نوع 2: شخص ظریف و نرم افرادی که انرژی غالب نوع 2 را ابراز می کنند به طور طبیعی ملایم، آرام و آرام هستند. آنها یک موهبت طبیعی برای جزئیات و برنامه ریزی برای کمک به ما برای پیشرفت دارند. هنگامی که در اطراف یک فرد نوع 2 هستید، احساس آرامش و اطمینان بیشتری خواهید داشت. آنها تمایل به داشتن ویژگی های بسیار ترکیبی صورت با پوست نرم دارند. آنها غلبه انحنای S در ویژگی های صورت خود دارند. “

شاداب و متحرک

dua lipa

نوع 1: شخص روشن و متحرک افرادی که انرژی غالب نوع 1 را ابراز می کنند، به طور طبیعی رو به بالا، سبک و شاداب هستند. آنها یک موهبت طبیعی برای ایده ها و امید به امکان پذیر شدن دارند. بودن در کنار شما، انرژی بازیگوش شما را بیرون می آورد و روحیه شما را روشن می کند. آنها به دلیل شکل های متحرک مانند دایره ها و نقاط موجود در ویژگی های صورتشان ظاهری بسیار جوان دارند.

۵ فاکتور مهم برای تبدیل شدن به یک سلبریتی

مهم ترین قسمت نتیجه آزمون مربوط به این پنج فاکتور مهم است. درصدهای خود را به خوبی در صفحه نتایج اصلی به خاطر بسپارید و با رجوع به پارامترهای زیر نسبت به آن آگاهی بیشتری کسب نمایید.

استعداد

اکثر سلبریتی هایی که به موفقیت های سطح بالا رسیده اند دارای استعداد ذاتی بوده اند.ادغام استعداد ذاتی با سایر پارامترهایی که بالا ذکر کرده ایم می تواند از شما سلبریتی موفق بسازد.

مهارت

creative experiment

مهارت شما در بیش از ۱۳ سرتیتر سلبریتی شدن کدام مورد می تواند باشد. بازیگری یا ورزش یا نویسندگی و …؟ اگر مهارتی ندارید و واقعا هدفتان سلبریتی شدن است پس همین الان شروع کنید.

تجربه

تجربه داشتن و متخصص بودن در مواردی که می توان سلبریتی شد شما را چندین مرحله جلوتر از مابقی می گذارد.

تلاش

تلاش شما آن هم تلاش ناشی از لذت و علاقه شما را به هرچیزی که می خواهید می رساند. میزان نمره ی شما در این زمینه پارامتر مهمی است.

علاقه

gravitas

همگی ما همیشه علاقه های زیادی خصوصا در دوران کودکی و نوجوانی داشته یم. این علایق خیلی اوقات از ذات ما سرچشمه میگیرد و پیگیری آن باعث شکوفایی و بروز استعداد می شود.

از این تست درآمدزایی کنید

با معرفی این تست به دوستانتان و در رسانه های اجتماعی به ازای هر ثبت نام پول نقد دریافت کنید.