ارسال پیام انبوه واتساپ

  1. خانه
  2. ارسال پیام انبوه واتساپ

ارسال پیام انبوه در واتس آپ به یکی از روش های تبلیغاتی بسیار موثر در حال حاضر تبدیل شده است. امروزه و با تغییر مدل فعالیت کاربران در پیام رسان ها و تبدیل واتس آپ به یکی از محبوبترین ها بین ایرانیان، تبلیغات و ارسال پیام های انبوه در آن به یکی از روش های تبلیغ و جذب مشتری بدل شده است. بسیاری از کسب و کار ها به دنبال انجام تبلیغات در واتس آپ هستند و انجام این مدل تبلیغ نیازمند روش مناسبی برای ارسال پیام به تعداد بالاست.

روش ارسال پیام انبوه در واتس آپ

ارسال پیام در واتس آپ برای افراد مختلف و به تعداد بالا خلاف قوانین این پلتفرم است و کاربران در حالت عادی نمیتوانند به بیش از 5 مخاطب در یک زمان پیام ارسال نمایند و برای ارسال به بیش از این تعداد نیازمند ربات هایی هوشمند در این زمینه هستیم. ادسنسور در حوزه ارسال پیام انبوه در پلتفرم واتس آپ نرم افزاری طراحی کرده است که با استفاده از آن بتوان بدون ایجاد هیچگونه گروه یا برادکستی در واتس آپ بتوانید از این روش تبلیغاتی استفاده کنید.

ارسال پیام گروهی در واتساپ

نرم افزار مدیریت مشتریان در واتس اپ ادسنسور

نرم افزار آنلاین ارسال پیام گسترده وات ساپ و مدیریت گروه ها و مخاطبان در واتساپ توسط ادسنسور طراحی شده است که در آن میتوانید با وارد کردن مخاطبان و ساخت گروه های مختلف اقدام به ارسال پیام های انبوه نمائید. این پنل دارای مزیت های بسیاری است که به صورت زیر میتوان به آن ها اشاره کرد:

مدیریت مشتریان در واتساپ

بازاریابی مشتریان با ارسال پیام در واتس آپ

با استفاده از پلتفرم ارسال پیام انبوه میتوانید خبرنامه های خود را برای مشتریان در واتس آپ ارسال نمائید. بر اساس مدل حضور کاربران در این پلتفرم میتوانید بیش از 10 برابر نرخ بازگشت کاربران را تجربه نمائید.

پشتیبانی مشتریان در واتس آپ

در پلتفرم واتس آپ میتوانید مستقیما با مشتریان خود در ارتباط باشید و همچنین به شکل مستقیم با مخاطب خود در جایی باشید که با دوستانش چت میکند و احساس راحتی بیشتری دارد و در این حالت پیام خود را به گوش آن ها برسانید.

اتصال پلتفرم به فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی مشتریان

با استفاده از پلتفرم ارسال پیام انبوه واتس آپ میتوانید با اتصال آن به فروشگاه اینترنتی، پیگیری خرید، ارسال مراحل خرید، ارسال اخرین وضعیت سفارش ها همگی را در واتس آپ انجام دهید و عملا بخش پشتیبانی مشتریان را به واتساپ منتقل نمائید.

از دیگر ویژگی های ارسال پیام انبوه در واتس آپ میتوان به اطلاع رسانی کمپین ها و آفر ها به مشتریان و همچنین نرخ افزایش ۲،۵ برابری طول عمر مشتری  و افزایش میزان شاخص ان پی اس و در نهایت ریتارگت کردن مشتریان قبلی و قدیمی و دسته بندی آنان و ارتباط هدفمند اشاره کرد.

واتساپ و فروشگاه اینترنتی

آموزش کار با پنل ارسال پیام انبوه در واتساپ

برای استفاده از این پلتفرم ابتدا در صفحه ارسال پیام انبوه واتساپ حساب کاربری خود را ایجاد نمائید و سپس پکیج مورد نیاز را خریداری نمائید و بعد از آن میتوانید با مراجعه به حساب کاربری خود ارسال پیام را به مخاطبان اغاز کنید.

برای شروع در این لینک حساب کاربری خود را ایجاد نمائید. پس از ساخت حساب همانند تصویر زیر پکیج های پیام را خواهید دید که در این بخش با تهیه هر یک از موارد زیر میتوانید به پنل دسترسی داشته باشید.

ایجاد توکن و قرار گیری در نرم افزار پیام واتساپ

پس از پرداخت و ورود به پنل کاربری خود بر اساس سیستم عامل مورد نیاز نرم افزار را دانلود و نصب کنید. این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز و مک منتشر شده و قابل استفاده است. پس از دانلود و نصب نرم افزار صفحه ای همانند بخش زیر مشاهده خواهید کرد که در این مرحله برای شروع کار نیازمند api هستید.

برای دریافت توکن با مراجعه به لینک مشخص شده در تصویر زیر ابتدا نام توکن را وارد نموده و سپس کد api نرم افزار را دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کد api آن را در بخش ابتدایی نرم افزار وارد نمائید.

در این بخش قسمت دریافت توکن را مشاهده مینمائید که با وارد کردن یک نام برای توکن رمز api را دریافت خواهید کرد:

آموزش کامل استفاده از نرم افزار ارسال انبوه واتساپ

پس از نصب نرم افزار در صفحه ابتدایی آن توضیحات کلی در خصوص استفاده صحیح از نرم افزار ذکر شده است و میتوانید با مطالعه کامل آن به راحتی از این سیستم استفاده کنید. اما در ادامه قدم به قدم به صورت تصویری به بررسی استفاده از اکانت میپردازیم.

افزودن حساب واتساپ به داشبورد کاربری

در قدم اول نیاز است که حساب واتساپ مورد نظر برای ارسال انبوه را به نرم افزار متصل نمائید. برای این منظور همانند تصویر زیر روی گزینه “اضافه کردن حساب کاربری” کلیک کنید و با اسکن کردن کد نمایش داده شده حساب خود را به نرم افزار متصل نمائید.

ساخت گروه برای ارسال پیام انبوه در واتس آپ

قدم دوم برای استفاده از ویژگی ارسال گروهی پیام در واتس آپ ایجاد گروه است. برای این منظور همانند تصویر زیر بخش گروه ها در نرم افزار را باز کنید و یک گروه جدید ایجاد نمائید. در اینجا ما یک گروه با نام گروه مشتریان ایجاد کرده ایم. از گروه ها برای ارسال پیام به طیف خاصی از مخاطبان در نرم افزار استفاده میشود و ارسال های گروهی از این طریق صورت میگیرد.

افزودن مخاطبان به گروه ها در نرم افزار

بعد از ساخت گروه ها نوبت به افزودن مخاطبان میرسد. برای این منظور در ستون کناری نرم افزار در بخش مخاطبان میتوانید به صورت تک به تک مخاطبان خود را وارد نمائید اما در صورتی که مخاطبان در تعداد بالا دارید میتوانید در قسمت گروه ها روی ایکون آپلود در بخش انتهایی نام گروه کلیک کرده و فایل اکسل همانند فایل زیر که برای دانلود قرار گرفته است تهیه کنید و ایمپورت نمائید.

دانلود فایل اکسل نمونه

ارسال گروهی پیام به مخاطبان در واتس آپ

پس از افزودن مخاطبان در گروه های ایجاد شده میتوانید از ستون سمت راست گزینه ارسال گروهی را انتخاب کنید. در این بخش ابتدا متن پیام را وارد نمائید و سپس در بخش انتخاب گروه ها، گروه مد نظر را انتخاب کنید و در نهایت در بخش اخر اکانتی که قصد ارسال پیام با آن را دارید نیز انتخاب کنید و پیان گروهی خود را ارسال نمائید.

دقت کنید که در ارسال گروهی تعداد مخاطبین بر تعداد اکانت های واتس اپ تقسیم میشود، برای مثال اگر در گروه انتخابی شما ۹۰ مخاطب وجود داشته باشد و شما ۳ اکانت واتس اپ داشته باشید از هر اکانت واتس اپ ۳۰ پیام ارسال میشود. لطفا در نظر داشته باشید که اگر تعداد زیادی پیام به شماره‌هایی که شما در لیست مخاطبین آنها نیستید ارسال کنید ممکن است واتس اپ اکانت شما را مسدود کند، پس حتما برای ارسال پیام با تعداد بالا از تعداد اکانت های واتس اپ بیشتری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست