دربـــاره ی ما

اکثر فعالین حوزه تبلیغات در شبکه های اجتماعی افرادی هستند که دارای پیج ، کانال و یا وب سایت می باشد و کمبود یک شرکت معتبر در این فضا حس می گردد. شرکتی که بتواند علاوه بر سرویس و خدمت تبلیغات ، در حکم یک مشاور دیجیتال مارکتینگ عمل کرده و بتواند بهترین اقدام اجرایی را برای شما تشخیص دهد. ادسنسور صرفا سفارش تبلیغات شما را در شبکه های اجتماعی انجام نمی دهد بلکه در کنار شما کسب و کارتان را بررسی و تحلیل کرده و بهترین حالتی که بتواند بازدهی برای شما داشته باشد را پیشنهاد می دهد !
Adsensor
Logo
شعار ادسنسور به معنای حس اثرگذاری می باشد در اصل ادسنسور لمس تبلیغات اثربخش را برای شما به ارمغان می آورد
همزمان با امکان ایجاد کانال توسط تلگرام در مهرماه ۱۳۹۴ ، فعالیت ادسنسور با برند اولیه بازدیدفا به عنوان اولین مرجع معرفی و تبلیغ در کانال های تلگرام آغاز شد.
راه اندازی اولین سامانه ی اشتراک گذاری محتوا بصورت و زمان بندی شده در شبکه های اجتماعی مختلف
ایجاد اشتغال و حمایت از مدیران شبکه های اجتماعی به واسطه راه اندازی بستر کسب درآمد.
راه اندازی تنها سامانه تبلیغات خودکار بر اساس هر پست در تلگرام

حس لمس ارتباط اثربخش با ادسنسور

ادسنسور نماد اثر انگشت را هم در تایپوگرافی و هم در نماد خود انتخاب نموده است . همانطور که مشاهده می شود حرف S از شروع کلمه Sensor با اثر انگشت ادغام گردیده است. متمایز بودن اثر انگشت هر فرد نشان دهنده ی متفاوت بودن استراتژی تبلیغات اثر بخش برای هر برند می باشد.

داستان ادسنسور

ادسنسور در آینده ای نه چندان دور داشبورد کاملی از مجموعه راهکاری تبلیغاتی خودکار در تمامی شبکه های اجتماعی می باشد که فعالیت خود را بصورت بین المللی ادامه می دهد
اجرای بیش از ۱۲۰۰ کمپیـــــن تبلیغات در شبکه های اجتماعی
همکـــاری بــا بیــــش از ۵۰ برند مطرح کشور
همکاری با بیش از ۸۰۰۰ ناشر شبکه های اجتماعی

تمایــز ادسنسور

مشاورین ادسنسور از اولین فعالین تبلیغات در شبکه های اجتماعی می باشند که به واسطه ی تجربیات گران بهای خود و در نهایت مشاوره های حرفه ای برای مشتریان ، بازدهی کمپین ها را دوچندان می نمایند چرا که شناخت کاملی از فضای گذشته ، موجود و آینده شبکه های اجتماعی در ایران دارند تمامی خدمات اسنسور بر مبنای ارائه گزارش های شفاف و دقیق از تمامی فرایند ها می باشد که منجر به اعتماد دوچندان برندهای بزرگ شده است. بانک اطلاعاتی ای که ادسنسور در طول زمان و بواسطه اولین مدت جمع آوری نموده و به آن دسترسی و شناخت دارد جزو دارایی های غیر مشهود اما ارزشمند این شرکت به حساب می آید. واسطه نبودن ادسنسور در انجام پروژه ها و اجرای مستقیم بر مزیت های این برند افزوده است .