فالور فیک اینستاگرام موضوعی است که همه از آن فرار می کنند و خودشان را گول میزنن که نه این یکی فالور فیک اینستاگرام نیست و فالور واقعی است، در این مطلب کوتاه به طعنه انواع فالوورهای فیک اینستاگرام را برشمردیم:

۱- فالور فیک سطح خیلی مبتدی: خب ساده ترین نوع فالور فیک از طریق سرورها با حجم زیاد یوزرهای ثبت نامی غیرواقعی است که در سایت ها به راحتی قابل خریداری است، و اولین راهکار رویای عدد خوب داشتن رو برای پیج اتون در چند دقیقه رقم میزنه!

۲- فالور فیک سطح کمی مبتدی:  این لول شامل فالورهایی است که از طریق ربات ها (که این روزها خوشبختانه اینستاگرام قابلیت تشخیص خوبی داره) جذب میشه، این فالورها به این صورت هستند که مثلا میبینین پیج فلان اومده شما رو فالو کرده ولایک کرده و شما میبینین کاملا واقعیه فلان پیج اما در واقع اون پیج ربات تنظیم کرده که امثال شمارو بسته به نوع تنظیمات فالو و لایک و کامنت و حتی دایرکت بازی کنند بعد شما میبینین واقعیه خوشتون میاد و میرین فالوش میکنین بعد چند روز هم اون پیج از طریق ربات شما رو آنفالو میکنه!

۳- فالور فیک سطح متوسط:

این فالورهای فیک  افرادی هستند که فیک نیستند اما میرن همه ارو فالو می کنند به صورت دستی و نه روبات ، عد خوششون میاد که آدمای جدید اونارو بک فالو میدن و افزایش فالور دارن!

کمی بعد هم میرن آنفالو میکنن تا حال اشون با تعداد فالوینگ زیادشون بد نباشه!

۴- فالور فیک سطح کمی پیشرفته

این دیگه شاهکاره!

یک سری گروه های چند ده هزار نفره ی تلگرامی هست که اینفلوئنسرها بهشون پول میدن و در ازاش افراد فعال در اون گروه به ازای فالو، لایک تبلیغ، کامنت روی تبلیغ، حتی تماس با برند تبلیغ دهنده درامدزایی میکنند! ولی خب در اصل داستان فیک هست، متاسفانه تعدادشون هم کم نیست!

۵- فالور فیک سطح پیشرفته

خب دیگه تو این یک سال گذشته با اومدن حجم عظیم مسابقات اینستاگرامی، افراد با ساختن اکانت های جعلی و بعضا حتی خودشون میرن و لیست فالوینگ اون مسابقه ارو فالو میکنند تا بلکه جایزه بگیرند!!! بعد اعلام جوایز هم آنفالو میکنند میرن سراغ مسابقه بعدی! این ها آدم های واقعی با نقاب فیک هستند که باعث خراب شدن مارکت اینستاگرام شده اند و تعدادشون هم انگشت شمار نیست!

۶- مفهوم جدید فالور فیک

اما مفهوم جدید فالور فیک در این روزها ما خود مردم هستیم، خود ما مردم فیک و جعلی هستیم، ما شاید فکر کنیم واقعی هستیم اما اگر به سراغ معنای کارمون بریم دروغین هستیم، معنای لغوی فالور یعنی دنبال کننده و ما مردم سطحی یاد گرفته ایم هرچیزی و هرکسی رو به هر بهانه ای دنبال کنیم، قدیم ها دنبال کردن و الگو گرفتن اسطوره میخواست و اسطوره ها کم بودند اما الان دنبال کردن در کسری از ثانیه رخ میده و اسطوره ها پوشالی شدن! لطفا فیک نباشیم!‌ اینطور دنبال کننده هایی هستیم که به اون شخصی که دنبالش میکنیم مینازیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست