تبلیغات ۲۴ ساعته در تلگرام

تبلیغ بر حسب پست ۲۴ ساعته

در این روش که ابداع ادسنسور می باشد پست تبلیغاتی شما به مدت ۲۴ ساعت در کانال های تلگرام و بر حسب سه معیار ترجیحی که توسط شما انتخاب میگردد منتشر می شود:

۱ - انتخاب بر حسب کیفیت کانال ها (کانال هایی که در ادسنسور ثبت میشوند بر حسب کیفیت رتبه بندی میشوند)
۲ - انتخاب بر حسب تعداد کانال ها
۳ - انتخاب بر حسب بزرگی و تعداد اعضای کانال ها

* لازم به ذکر است ابتدا می بایست بودجه تبلیغات را تعیین وهدفمندی موضوعی کانال های نمایش دهنده را مشخص نمایید.

تبلیغات بر حسب پست در تلگرام

مزایای این روش

در حال حاضر تمامی تبلیغات در کانال های تلگرام تنها در ۱۰ درصد آن ها صورت می پذیرد! بدین معنی که ۹۰٪ کانالهای تلگرام که بیش از ۹۰ هزار کانال تلگرام می باشند تابحال موفق به درج تبلیغ در خود نشده اند! ادسنسور برای تبلیغ شما این کانال ها را هدف گرفته است.

۱. امکان انتخاب دسته بندی های متعدد
۲. تبلیغ در فضایی ناب ٫‌دست نخورده و غیر اشباع شده با بازدهی و تاثیر گذاری فراوان
۳. سیستماتیک بودن تمامی فرایند تبلیغ

مزایای تبلیغ در تلگرام

نحوه قیمت گذاری

قیمتی که شما برای اجرای کمپین تبلیغاتی خود در این روش سرمایه گذاری می نمایید بر مبنای ارزش کارشناسی شده انتشار پست ۲۴ ساعته محاسبه می گردد.
بدین معنا که می بایست بودجه ای را برای انتشار تبلیغ در نظر بگیرید و سیستم بر مبنای دسته بندی های انتخاب شده برای ارسال تبلیغ و همچنین انتخاب معیار مدنظر شما که در بالا توضیح داده شد تعداد و کیفیت کانالهای تلگرام و مبلغ دقیق کمپین شما را مشخص می نماید.

 نحوه قیمت گذاری

تبلیغات بر حسب پست ۲۴ ساعته

متاسفانه این نوع تبلیغ به علت عدم شفافیت مدیر کانال ها فعلا غیرفعال است، تا زمان رفع این مشکلات میتوانید از سیستم تبلیغات بر حسب مشاهده ادسنسور استفاده کنید که هر کاملا خودکار بوده و هم ۲۴ ساعته تحت نظارت کارشناسان ادسنسور میباشد و امکان هیچ گونه تقلبی در آن وجود ندارد.